KURUMSAL

Hakkımızda

Şirketimiz dış ticaret kapsamında her türlü ithalat, ihracat, serbest bölge işlemleri, antrepo işlemleri, geçici ithalat ve ihracat, dahilinde işleme belgesi ve yatırım teşvik belgesi kapsamındaki işlemler, transit-aktarma işlemleri vb. gibi uzmanlık gerektiren her türlü gümrükleme hizmeti verebilecek kapasite ve yeterlilikteki kadrosuyla sektörünün en iyileri arasında yer almaktadır.

3S Gümrük Müşavirliği olarak; her biri konusunda uzman 150 personelimiz ve 13 ayrı ilde bulunan şubelerimiz ile siz değerli müşterilerimize üstün hizmet kalitesi sunuyoruz. Gümrük Müşavirliği mesleğinin gerektirdiği mevzuat bilgisine sahip uzman kadromuzla yasal düzenlemelerde meydana gelen değişiklikleri müşterilerimiz adına sürekli takip edip uygulayarak yaptığımız işin eşyanın sadece gümrükten çekilmesinden ibaret olmadığı bilinciyle en doğru ve en iyi hizmeti sunmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

Gümrük müşavirlerimiz, gümrük müşavir yardımcılarımız, müşteri temsilcilerimiz, ofis ve sahada görevli arkadaşlarımızla gümrükleme sürecinizi keyifli bir tecrübeye dönüştürüyoruz.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Kalite

Gümrük müşavirlik hizmeti ile ilgili kanun, tüzük, yönetmelik ve diğer yasal düzenlemeler ve bunlarda yapılan değişiklikler yayımlandıkları tarihte uygulamaya konularak gümrük işlemlerinin bunlara uygun olarak yapılması sağlanması kalite hedeflerimizin en başında yer alır. Bu sayede sonradan kontrol olarak nitelendirilen denetimlerde müşterilerimizin sorun yaşama olasılıklarını en asgari düzeye düşürmeyi prensip haline getirerek hizmetlerimiz sürdürüyoruz.

Eğitim

3S Gümrük Müşavirliği bünyesinde çalışan personelin eğitim gereksinimlerini saptayarak var olan bilgilerini yenileyip daha üst düzeye taşımak ,sektördeki yenilikleri ve değişikliklerin izlenmesini sağlamak,görev tanımlarının gerektirdiği yetkinliklerini kazandırarak mesleki verimliliklerini arttırmak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli eğitimler şirketin eğitim dönemlerinde planlanmaktadır.

Misyon & Vizyon

Etkili iletişim kurmayı ve doğru işlemesini sağlayarak müşteri gereksinim ve beklentilerini önceden görmek, hatasız, çabuk, etkin çözümler üretmek ve beklentileri zamanında karşılamak, Yeniliklere açık, inisiyatif kullanabilen, aldığı eğitimleri hayata geçirebilen, yaratıcı, verimli ve kaliteli personeller yetiştirmek ve bu sayede etkili iletişime dayalı bir organizasyon yapısı kurarak müşterilerini hedeflerine ulaştırmak

Yaptığımız işin eşyanın sadece gümrükten çekilmesinden ibaret olmadığını bilinciyle en doğru ve en iyi hizmeti sunmanın sorumluluğunu taşımaktayız.
— 3S Gümrük Müşavirliği

3S GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

Müşteri ilişkileri yönetimi

Müşterilerimizin memnuniyet düzeyleri firmamızın hizmet kalite düzeyini göstereceğinden, verilen tüm hizmetlerde öncelikle müşteri talep ve çıkarları belirlenmektedir.Bu beklentiler doğrultusunda çalışma politikamız belirlenmektedir.

Müşteri ilişkilerinde temel amacımız müşterilerle olan ilişkileri geliştirmek,müşterilerin tutum ve davranışlarını doğru anlamak,istek ve ihtiyaçlarına tam cevap verebilmek,müşteri coşkusunu ve bağlılığını artırarak onlara daha iyi hizmet verebilmektir.

Firmamız, müşterileriyle uzun vadeli iş ilişkilerinde bulunmayı hedef edindiğinden müşteri memnuniyet düzeyini deneyimli personelimizle en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Sadık müşteri iyi hizmet alan müşteridir. Güçlü müşteri memnuniyeti oluşturmada müşteri ihtiyaçlarına uygun değeri yaratmanın önemli rolü vardır.

HAKKIMIZDA  
Dancer

HİZMETLER

Her türlü gümrükleme hizmeti verebilecek kapasiteye sahibiz.

 • Serbest Dolaşıma Giriş Rejimi Uygulamaları
 • İhracat Rejimi Uygulamaları
 • Transit Rejimi Uygulamaları
 • Gümrük Antrepo Rejimi İşlemleri
 • Dış Ticarette Standardizasyon Uygulamaları
 • Geçici İthalat Rejimi Uygulamaları
 • Gümrük Tarife İstatistik Pozisyon Tespiti
 • Dahilde İşleme Rejimi Uygulamaları
 • İl Tarım ve Zirai Karantina İşlem Takip
 • TSE
 • Posta, Kargo işlemleri
 • Muafiyet ve İstisna Uygulamaları
 • Fuar, Sergi Uygulamaları
 • Kota ve Gözetim Uygulamaları
 • Dış Ticaret Danışmanlığı

İLETİŞİM

3S Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti.

İsmet İnönü Bulv.
Dışkapı No: 102 Kat:2/207, Akdeniz

90 324 237 1117
+90 324 237 1106
info@3scustoms.com

Adana

Emek Mah.Barış Bulv.No:31/1, Seyhan
0322 436 8509


Mersin

Ismet Inonu Bulv.Dışkapı No:102 Kat:2/207 , Akdeniz
0324 237 1117

İskenderun

Savaş Mah.Ulucami Cad.Sayınlar işhanı K:5/105, Iskenderun
0326 613 1247

Gaziantep

Aktoprak Mah. 1 Nolu blv no:109/101 , Şehitkamil